Донори

Каталог міжнародних і національних фондів та програм міжнародного співробітництва, що надають міжнародну технічну допомогу (гранти)


 

 

 

 

Назва Посольство США в Україні
Короткий опис Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні розпочало свою діяльність 22 січня 1992 року, і зараз у ньому працює приблизно 175 американців і понад 350 українців, представлено понад десяток американських урядових міністерств і відомств.
Пріоритети діяльності Розвиток українського медіа простору  шляхом навчання журналістів  вільно висловлюватися, знати закони. Забезпечення громадських бібліотек вільним доступом до мережі Інтернет. Створення публічних центрів доступу до мережі Інтернет. Збереження історичних пам’ятників культури. Створення міжнародних програм навчання англійської мови в різних країнах та містах.
Контакти:
WEB-сайт http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/
E-mail
Телефон +38(044) 521-5000
Факс +38(044) 521-5245
Адреса офісу Україна, м. Київ 04112, вул. Ігора Сікорського, 4

 

 

Назва Уряд США через Агентство США з міжнародного розвитку
Короткий опис Агентство допомагає Україні закласти підвалини ринкової економіки через передачу значної частини державної власності у приватне володіння та глибокі зміни в економічній політиці, та реформування функціональних інститутів держави.
Пріоритети діяльності Підтримка становлення малого та середнього бізнесу шляхом надання кредитів. Програма сприяння парламентові України. Боротьба з торгівлею людьми. Реформа міського теплозабезпечення в Україні. Глобальні бібліотеки «Бібліоміст-України». Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні (проект «Діалог»). Програма розвитку державно-приватного партнерства. Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні. Справедлива, незалежна та відповідальна судова влада України
Контакти:
WEB-сайт http://ukraine.usaid.gov/ua
E-mail
Телефон +38(044) 521-5000
Факс +38(044) 521-5245
Адреса офісу Україна, м. Київ 04112, вул. Ігора Сікорського, 4

 

 

 

Назва Уряд США через Корпус Миру США В Україні
Короткий опис Корпус Миру США в Україні було засновано у 1992 році, коли український Президент Леонід Кравчук та американський Президент Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу Миру США в Україні.Відтоді Корпус Миру співпрацював з багатьма прогресивними організаціями. Американські добровольці живуть і працюють пліч-о-пліч з українцями протягом двох років, обмінюючись досвідом та започатковуючи стосунки, які часто триватимуть усе життя.
Пріоритети діяльності Викладання англійської мови як іноземної, розвиток молоді, розвиток громад.
Контакти:
WEB-сайт http://ukraine.peacecorps.gov/
E-mail
Телефон +38(044) 391 66 20
Факс +38(044) 391 66 21
Адреса офісу Корпус Миру США в Україні 01032, Київ, а/с 204 вул. Саксаганьского 111-А

 

 

 

 

Назва Уряд США через Міністерство енергетики США
Короткий опис Ключовий орган, який займається питаннями енергетики в Сполучених Штатах — Міністерство енергетики США. Відповідає за виробництво ядерних реакторів у США, виробництво електроенергії, виготовлення ядерної зброї, переробку та захоронення радіоактивних відходів. Є також науковою організацією, до структури якої входять десятки великих наукових лабораторій. Відповідає за ядерну безпеку, у співпраці з іншими країнами, працює над нерозповсюдженням ядерної зброї та технологій.
Пріоритети діяльності Кваліфікація ядерного палива для України, запобігання незаконному розповсюдженню ядерних та інших радіоактивних матеріалів, покращення збереженості відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання в Україні
Контакти:
WEB-сайт http://energy.gov/
E-mail
Телефон 202-586-5000
Факс 202-586-4403
Адреса офісу U.S. Department of Energy, 1000 Independence Ave., SWWashington, DC 20585

 

 

 

 

Назва Уряд США через Державний департамент США
Короткий опис Держдепартамент США входить у структуру виконавчої влади Сполучених Штатів Америки і є одним з 15 виконавчих департаментів країни. Очолює його державний секретар США, чия посада аналогічна посаді міністра закордонних справ в інших країнах.
Пріоритети діяльності Стипендії ім. Фулбрайта, програма обміну для студентів вищих навчальних закладів, програма стипендій ім. Едмунда С. Маскі. Програма обміну майбутніх лідерів. (FLEX) Програма стажування працівників законодавчої влади Грузії, України та Росії.
Контакти:
WEB-сайт http://www.state.gov/
E-mail
Телефон 202-647-4000
Факс 202-647-4000
Адреса офісу U.S. Department of State,  2201 C Street NW  Washington, DC 20520

 

 

 

 

Назва Європейський банк реконструкції та розвитку
Короткий опис Міжнародний фінансово-кредитний інститут, який надає допомогу країнам від Центральної Європи до Центральної Азії для проведення ринкових реформ, активного інтегрування економік цих країн у міжнародні господарські зв’язки
Пріоритети діяльності Реконструкція Укргідроенерго ‑ Збільшення потужності каховської ГЕС. Проведення закупівель та управління проектом “Будівництво повітряної лінії 750 кВ Запорізька АЕС — Каховська”. Будівництво південної високовольтної магістралі Каховська – Приморська – Дністровська ГАЕС – Хмельницька АЕС. Генеральний план розвитку мереж електропередачі південного регіону ОЕС України з урахуванням сонячної та вітрової енергетики. Проекти в галузі ядерної безпеки Чорнобильської АЕС
Контакти:
WEB-сайт http://www.ebrd.com/pages/homepage.shtml
E-mail
Телефон +380 44 277 11 00
Факс +380 44 277 11 60
Адреса офісу Київ, вул. Немировича-Данченко 16

 

 

 

 

Назва Міжнародний банк реконструкції і розвитку
Короткий опис Міжнародний банк реконструкції та розвитку — основна кредитна установа Світового банку. Діяльність Міжнародного банку реконструкції та розвитку  спрямована на скорочення бідності в країнах з середнім рівнем доходу і кредитоспроможних бідних країнах шляхом сприяння сталому розвитку шляхом надання позик, гарантій, продуктів з управління ризиками та аналітичних і консультаційних послуг.
Пріоритети діяльності Розвиток міської інфраструктури, аудит проектів дорожньої інфраструктури. Удосконалення системи соціальної допомоги. Грант Фонду інституційного розвитку (ФІР) для пілотних проектів підтримки реформування системи охорони здоров’я України. Грант Фонду чистих технологій для підготовки проекту з енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання України. Грант Мультидонорського траст-фонду «Партнерство задля створення вуглецевих ринків (Partnership for Market Readiness – PMR)»
Контакти:
WEB-сайт http://web.worldbank.org
E-mail
Телефон (202) 473-1000
Факс (202) 477-6391
Адреса офісу Washington, 1818 H Street,

 

 

 

Назва Європейський Союз
Короткий опис Європейський Союз — союз держав-членів Європейських Спільнот (ЄВС, ЄОВіС, Євратом). Мета ЄС: створення економічного союзу (спільна зовнішня економічна політика, спільний ринок послуг, матеріальних благ, капіталу і праці), монетарного і політичного (спільна зовнішня політика) союзу, а також впровадження спільного громадянства.
Пріоритети діяльності Співробітництва у сфері ядерної безпеки. Створення центрів тримання та тимчасового розміщення нелегальних мігрантів в Україні. Енергозбереження в будівлях в країнах Східної Європи та Центральної Азії. Підвищення підприємницького потенціалу прикордонного регіону. Забезпечення якості освіти, суспільно‑орієнтованих досліджень та розробок. Постачання патрульних автомобілів та обладнання спостереження Державній прикордонній службі України. Розробка нових статистичних методологій і показників в окремих галузях статистики відповідно до статистичних стандартів ЄС. Будівництво центрів утримання нелегальних мігрантів на території України. Підвищення ефективності та якості управління адміністративних судів в Україні. Сприяння торгівлі сільськогосподарською продукцією в басейні Чорного моря. Удосконалення нормативно – правової бази у сфері енергетичної ефективності, законодавчих стандартів та принципів освіти і навчання та їх наближення до вимог законодавства ЄС. Підтримка розвитку державної служби. Розвиток соціо-культурних напрямів діяльності. Підтримка політики регіонального розвитку в Україні. Підтримка розвитку системи соціальних послуг в Україні.
Контакти: Представництво Європейського Союзу в Україні
WEB-сайт http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/index_uk.htm
E-mail delegation-ukraine@eeas.europa.eu
Телефон 380 (44) 390 8010
Факс 380 (44) 390 8010
Адреса офісу Київ, вул. Володимирська 101

 

 

 

 

 

Назва Уряд Королівства Швеції через Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA)
Короткий опис Шведське Агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida)  є організатором міжнародних тренінгових програм, які мають на меті покращення управлінських та технічних навичок представників країн-партнерів. Ці  короткострокові програми (2-8 тижнів) охоплюють сфери, що є стратегічно важливими для економічного та соціального розвитку. Серед проектів – підтримка вступу України до СТО, проекти в області розвитку ринкової економіки, декоративної культури, системи соціального захисту, охорони навколишнього середовища, освіти.
Пріоритети діяльності Надання консультативної допомоги Міністерству фінансів України у реформуванні бюджетного процесу та управлінні допомогою. Вирішення трудових спорів в Україні. Зниження ризиків, викликаних впливом радону та природного випромінювання. Забезпечення якості та контроль якості в медичній радіології.
Контакти:
WEB-сайт http://www.sida.se/sida/jsp/sida.jsp?d=121&language=en_US
E-mail
Телефон +46 8 698 50 00
Факс + 46 8 20 88 64
Адреса офісу SE – 111 23 Stockholm, Sweden

 

 

 

Назва Уряд Швейцарської Конфедерації через Швейцарське агентство з розвитку та співробітництва
Короткий опис Швейцарське агентство з питань розвитку та співробітництва (SDC — Swiss Agency for Development and Cooperation) є підрозділом Федерального департаменту іноземних справ уряду Швейцарії. Головна мета – надання допомоги країнам-партнерам в процесі політичних, економічних та соціальних перетворень. В багатьох проектах працює спільно з Державним секретаріатом економіки (SECO- State Secretariat for Economic Affairs).
Пріоритети діяльності Програма здоров’я матері та дитини
Контакти:
WEB-сайт http://www.sdc.admin.ch/en/Home/About_SDC/Addresses
E-mail
Телефон +41 31 322 34 75
Факс +41 31 324 16 91
Адреса офісу Freiburgstrasse 130,  3003 Berne

Назва Уряд Швейцарської Конфедерації; Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань
Короткий опис Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань — ДСШЕП (SECO) – це експертний центр федерального уряду з усіх ключових питань стосовно економічної політики. Його метою є забезпечення сталого економічного зростання шляхом впровадження необхідних законодавчих та економічних політичних умов.
Пріоритети діяльності Розвиток органічного ринку в Україні. Проект з енергоефективності
Контакти:
WEB-сайт http://www.seco-cooperation.admin.ch/index.html?lang=en
E-mail info@seco-cooperation.ch
Телефон +41 (0) 31 322 14 98
Факс +41 (0) 31 324 09 62
Адреса офісу Хольцікофенвег 36, 3003 Берн, Швейцарія

 

 

 

Назва Уряд Федеративної Республіки Німеччина через  Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку  Німеччини (BMZ)
Короткий опис Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини стимулює економічний розвиток у Німеччині та в інших країнах на основі міжнародного співробітництва та партнерства. Воно співпрацює з міжнародними організаціями, такими як МВФ, Світовий банк і ООН.
Пріоритети діяльності Енергоефективність у будівлях. Програма сприяння економічному розвитку та зайнятості. Інституційна підтримка Міністерства праці та соціальної політики України. Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова. Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Додатковий компонент “Пілотний захід “Міський простір”. Консультаційні послуги в рамках проекту “Підвищення ефективності передачі електроенергії (модернізація підстанцій)”
Контакти:
WEB-сайт http://www.bmz.de/de/index.html
E-mail
Телефон +49 / 228/9 95 35-0
Факс +49 / 228/9 95 35-35 00
Адреса офісу Postfach 12 03 22 , 53045 Bonn Germany

 

 

 

Назва Уряд Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство довкілля, охорони природи та ядерної безпеки (BMU)
Короткий опис Федеральне міністерство охорони навколишнього середовища з 1986 року відповідає за екологічну політику федерального уряду. Метою екологічної політики є збереження або створення здорового середовища проживання нашого і майбутнього покоління. Тому екологічна політика федерального уряду включає в себе багато різних областей, в яких міністерство формує цілі, приймає рішення і розробляє законодавчі акти.
Пріоритети діяльності Енергоефективна забудова
Контакти:
WEB-сайт http://www.bmu.de/
E-mail service@bmu.bund.de
Телефон 030 18305-0
Факс 030 18305-4375
Адреса офісу Stresemannstraße 128-130, 10117 Berlin

 

 

 

Назва Уряд Канади через Канадське агентство міжнародного розвитку
Короткий опис Метою діяльності CIDA є сприяння країнам, що розвиваються у їх прагненні досягти сталого економічного та соціального розвитку у відповідності до їхніх потреб шляхом співпраці з ними у проведенні заходів, спрямованих на розвиток, надання гуманітарної допомоги і, таким чином, сприяння поширенню соціальної справедливості, міжнародної стабільності та довготривалих відносин на користь світової спільноти, що відповідає політичним та економічним інтересам Канади за кордоном.
Пріоритети діяльності Підвищення конкурентоздатності молочного сектору України, розвитку плодоовочівництва. Розроблення та впровадження публічної політики. Місцевий економічний розвиток міст України. Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні
Контакти:
WEB-сайт http://www.acdi-cida.gc.ca
E-mail
Телефон 819-997-5456
Факс 819-953-6088
Адреса офісу 200 Promenade du Portage, Gatineau, Quebec

 

 

 

Назва Канадська Агенція з Міжнародного розвитку (CIDA)
Короткий опис CIDA провідне агентство з сприяння у розвитку, до головних цілей агентства належить ефективне управління канадськими фондами та ресурсами для досягнення стійких результатів та впливу на політику.
Пріоритети діяльності Пріоритети фінансування: нафтогазовий комплекс, будівництво, машинобудування, технології, економічний розвиток громади, фінансування мікро проектів,
Контакти:
WEB-сайт http://www.acdi-cida.gc.ca
E-mail info@acdi-cida.gc.ca
Телефон (044)5903100
Факс (044)5903168
Адреса офісу Посольство Канади в Українї, відділ технічного співробітництва, м. Київ 01901, вул. Ярославів Вал, 31

 

 

 

 

Назва Міжнародний фонд «Відродження»
Короткий опис Фонд входить до всесвітньої мережі Фонду Сороса. Фонд підтримує соціально-економічні трансформації в українському суспільстві.
Пріоритети діяльності Місія Міжнародного фонду «Відродження» – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.Міжнародний фонд «Відродження» розподіляє гранти між організаціями, що працюють на розвиток суспільства. Самостійно чи в партнерстві з іншими організаціями фонд ініціює та втілює проекти, важливі для соціального та політичного розвитку України. Серед іншого він організовує та підтримує громадські обговорення на політичні, соціальні чи міжнародні теми, організовує публікацію інформаційних матеріалів, опитування та громадські кампанії, конференції, семінари та круглі столи, запроваджує програми мікрогрантів для підтримки громадських ініціатив, що слугують інтересам суспільства.Фінансову підтримку фонд отримує від Мережі Фундацій Відкритого Суспільства, а також від міжнародних донорів та окремих українських і зарубіжних організацій і громадян.У межах своїх пріоритетів Міжнародний фонд «Відродження» здійснює як грантові проекти (на основі поданої заявки їх реалізує організація-граноотримувач), так і операційні (тобто проекти, які здійснює сам фонд). Для досягнення своїх цілей Міжнародний фонд «Відродження» співпрацює з багатьма організаціями — як в Україні, так і за кордоном.Міжнародний фонд «Відродження» не залежить від держави та політичних партій; реагує на нагальні суспільні потреби й ініціює проекти й ідеї в тих галузях, які ще слабо представлено в суспільному житті країни; дотримується прозорості та відкритості процедур у процесі своєї грантової діяльності.
Контакти:
WEB-сайт www.irf.ua
E-mail
Телефон +380 (44) 461 97 09
Факс +380 (44) 486 76 29
Адреса офісу 04053 Київ, вул. Артема, 46

 

 

 

 

 

Назва Програми UNITER Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) USAID
Короткий опис “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER) — п’ятирічний проект, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується Pact, Inc в Україні.Головною метою проекту UNITER є зміцнення та підтримка  активних організацій громадянського суспільства в Україні (ОГС) з метою консолідації та посилення демократичних перетворень.  Програма акцентує увагу на загальних системних проблемах, які постають перед громадянським суспільством, а також надає підтримку ініціативам ОГС з моніторингу, представлення інтересів і захисту прав у різних сферах суспільного життя, що сприятиме процесам реформування в Україні.
Пріоритети діяльності Зміцнення та підтримка  активних організацій громадянського суспільства в Україні (ОГС) з метою консолідації та посилення демократичних перетворень.
Контакти:
WEB-сайт http://uniter.org.ua/ua/index.html
E-mail
Телефон +38 (044) 495-53-83
Факс +38 (044) 495-53-84
Адреса офісу Київ, Україна вул. Мечникова, 3 офіс 801, 8 поверх

 

 

 

 

 

Назва Міжнародна Адміністрація Торгівлі в Міністерстві Торгівлі США в Вашингтоні
Короткий опис Программа SABIT была разработана в 1990 г. Международной Администрацией Торговли в Министерстве Торговли США  в Вашингтоне. Цель программы — содействие экономической реструктуризации стран СНГ — Армении, Азербайджана, Беларуси, Грузии, Казахстана, Кыргызстана, Молдовы, России, Таджикистана, Туркменистана, Украины и Узбекистана. SABIT проводит стажировку менеджеров среднего и высшего звена, ученых и инженеров стран СНГ в малых, средних и крупных американских компаниях и негосударственных организациях.
Пріоритети діяльності Стажування вчених, інженерів, в великих підприємствах США
Контакти:
WEB-сайт http://www.sabitprogram.org/
E-mail
Телефон + 38 044 521 5222
Факс + 38 044 521 5430
Адреса офісу Посольство США, Коммерческий отдел, 04112 Киев, Украина  ул. Игоря Сикорского, 4.

 

 

Назва Незалежний приватний міжнародний благодійний фонд Віктора Пінчука
Короткий опис Протягом понад 10 років відомий український бізнесмен та громадський діяч Віктор Пінчук розробляв, фінансував та втілював у життя благодійні програми та проекти. На початку 2006 року об’єднав цю діяльність у рамках Фонду Віктора Пінчука з метою забезпечення більш послідовного, професійного та відповідального підходу та розвитку нових проектів. На сьогодні Фонд оперує більш ніж 20 проектами в різних галузях суспільного життя, включаючи охорону здоров’я, освіту, мистецтво, розвиток громадянського суспільства і філантропії та глобальну інтеграцію.
Пріоритети діяльності Навчання для студентів за кордоном, круглі столи для спеціалістів у сфері державотворення.
Контакти:
WEB-сайт http://www.pinchukfund.org/ua/projects/
E-mail
Телефон +380 44 490 48 15
Факс +380 44 490 48 15
Адреса офісу м. Київ, 01601, Україна вул. Мечникова 2

 

 

 

 

 

Назва Всесвітня організація Caritas
Короткий опис Карітас (від лат. «caritas» – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій.Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики.Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей.Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.
Пріоритети діяльності Провадить різнобічну політику допомоги бідним, нужденним, дітям-сиротам, людям, що постраждали від природних катастроф, хворим на СНІД, неповноправним особам, людям, що страждають від алко- чи наркозалежності, мігрантам, людям, що стали жертвами торгівлі людьми.
Контакти:
WEB-сайт http://www.caritas-ua.org/index.php
E-mail
Телефон +38(044) 467 60 80
Факс +38(044) 467 60 80
Адреса офісу 04071 Київ, Україна вул. Костянтинівська 22/17, офіс 15,

 

 

 

Назва Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні
Короткий опис Діяльність Фонду пов’язана з негативною оцінкою, по-перше, сучасного стану законодавчого забезпечення місцевого та регіонального розвитку, по-друге, системи територіальної організації влади в Україні як такої, що стримує поступальний розвиток територіальних громад та регіональних співтовариств. З огляду на перспективи інтеграції України до Європейського співтовариства, загальносвітові і європейські тенденції місцевого та регіонального розвитку, існуючі проблеми соціально-економічного розвитку територіальних громад та регіональних співтовариств, стан як першої, так і другої складових, не може задовольнити потреби реформування в цій сфері.
Пріоритети діяльності Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні та щорічно оголошує Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
Контакти:
WEB-сайт www.municipal.gov.ua
E-mail
Телефон +38(044) 284-60-86;
Факс +38(044) 284-60-86
Адреса офісу Україна, 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки 26, Інститут КиївЗДНІЕП, оф.709

 

 

 

Назва Уряд Угорщини, Республіки Польща, урядами Чеської та Словацької Республік (Міжнародний Вишеградський фонд)
Короткий опис Міжнародний Вишеградський фонд є міжнародною організацією, заснованою у Братиславі урядами Вишеградської групи (V4) країн-Чехії, Угорщини, Республіки Польща та Словацької Республіки в Чехія 9 червня 2000. Метою Фонду є сприяння розвитку більш тісної співпраці між громадянами та інститутами в регіоні, а також між V4 регіону та інших країн, особливо на Західних Балканах і країнах Східного партнерства. Фонд робить це через грантову підтримку спільних культурних, наукових і освітніх проектів, молодіжних обмінів, транскордонних проектів і розвиток туризму, а також і через окремі програми мобільності (стипендії).
Пріоритети діяльності Допомога громадським організаціям, органам місцевого самоврядування, школам та університетам у втіленні проектів, що покращують рівень життя громад.
Контакти:
WEB-сайт http://www.visegradfund.org
E-mail
Телефон +421 259 203 811
Факс +421 259 203 805
Адреса офісу International Visegrad Fund Kralovske udolie 8, 811 02 Bratislava, Slovak Republic

 

 

Назва Національний фонд з розвитку місцевої демократії
Короткий опис Національний фонд розвитку демократії — це приватна некомерційна організація США, утворена в 1983 р. Діяльність фонду спрямована на розвиток демократії через підтримку недержавних демократичних інститутів по всьому світу.
Пріоритети діяльності Розвиток та посилення демократичних інститутів в усьому світі. Співпраця з Україною. Демократія і державне управління, права людини, засоби масової інформації та комунікації.
Контакти:
WEB-сайт http://www.ned.org/
E-mail  
Телефон (202) 293-9072
Факс (202) 223-6042
Адреса офісу 1101 15th Street, NW, Suite 802, Washington, DC 20005 USA

 

 

 

 

 

Назва Фундація Українсько-Польської співпраці PAUCI
Короткий опис Польсько-українська фундація співпраці ПАУСІ була заснована у квітні 2005 року. Вона є правонаступником Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю — ПАУСІ, унікальної тристоронньої програми. З 1999 року ПАУСІ спрямовувала свою діяльність на передачу Україні успішного досвіду Польщі в переході до ринкової економіки та побудови демократичного громадянського суспільства.Місією Фундації ПАУСІ є розвиток спроможності України інтегруватись до європейських та євроатлантичних структур через запровадження європейського та, зокрема, польського досвіду в Україні, а також інтенсивний транскордонний обмін знаннями та досвідом у ключових сферах, що впливають на розвиток людського капіталу та формування громадянського суспільства. Діяльність Фундації також спрямована на залучення України до активної підтримки демократичних процесів в сусідніх державах — Білорусі, Молдові, Росії та інших країнах пострадянського простору.
Пріоритети діяльності Реалізація програм на підтримку євроатлантичного курсу України;Реформування місцевого самоврядування/ державної служби;Енергоефективність/енергозбереження;Залучення бізнесу до розвитку місцевих громад;Активізація участі молоді у громадському житті країни
Контакти:
WEB-сайт http://www.pauci.org/ua/
E-mail
Телефон +380 (44) 425 92 58
Факс +380 (44) 425 92 95
Адреса офісу Україна, 04070, Київ, вул. Іллінська 18,  2-й поверх, оф.1

 

 

 

 

Назва Фундації імені князів-благодійників Острозьких
Короткий опис Фундація імені князів-благодійників Острозьких заснована в листопаді 1995 року з ініціативи 9-ти громадських організацій Рівненської та Волинської областей.
Пріоритети діяльності Підтримка малозабезпечених та соціально незахищених верств населення, залучення громадськості та комерційних структур до справи благодійності.
Контакти:
WEB-сайт www.fundraising.org.ua
E-mail
Телефон +38(036)222-10-81
Факс +38(036)222-10-81
Адреса офісу вул. Короленка 6, офіс 13, м. Рівне, 33028

 

 

 

 

Назва Благодійний фонд «Творчий центр ТЦК»
Короткий опис Творчий центр ТЦК є українською неурядовою організацією. Він  підтримує організації громадянського суспільства з 1993 року, сприяє розвитку громадських ініціатив, спрямованих на зміцнення громадянського суспільства в Україні через творчу розробку і реалізацію благодійних програм та підтримку громадських організацій, органів місцевого самоврядування й ініціативних груп.
Пріоритети діяльності Надання тренінгових та консультативних послуг. Надання інформації та випуск публікацій. Проведення досліджень та оцінок. Адміністрування грантових програм. Представлення, лобіювання та захист інтересів громадянського суспільства.
Контакти:
WEB-сайт http://ccc-tck.org.ua/
E-mail
Телефон +38(044)574 6411
Факс +38(044)574 6413
Адреса офісу Пр-т Бажана 30, кв.8, Київ, 02140 Україна

 

 

 

Назва Філіп Морріс Україна
Короткий опис «Філіп Морріс Інтернешнл» (ФМІ) — провідна міжнародна тютюнова компанія, продукція якої продається в понад 180 країнах світу. Мета компанії — забезпечити максимальну прибутковість інвестицій для акціонерів, запропонувати повнолітнім курцям високоякісну та інноваційну продукцію, а також скоротити шкоду, одержуваний при вживанні тютюнових виробів.
Пріоритети діяльності Фонд робить благодійні внески для підтримки малозабезпечених верств населення України, які найбільше цього потребують. Зокрема фінансування програми, які передбачають допомогу дітям-інвалідам, пенсіонерам, сиротам і ветеранам.
Контакти:
WEB-сайт http://www.pmi.com/marketpages/Pages/market_uk_ua.aspx
E-mail
Телефон +380 (44) 201 26 00
Факс +380 (44) 201 27 00
Адреса офісу ПрАТ «Філіп Морріс Україна» вул. Спаська, 30 «Поділ Плаза», 5-й поверх Київ, 04070, Україна

 

 

 

 

Назва Благодійний Фонд «Рідний дім»
Короткий опис Благодійний фонд працює з початку 2004 року. Забезпечення гармонійного розвитку маленької людини — головна мета роботи фонду. Пріоритети надаються соціальній допомозі незахищеним дітям. Для розвитку творчої особистості дітей фонд співпрацює з гуртками та клубами самодіяльності, образотворчого мистецтва та творчого виховання. Розвиненню фізичних здібностей дітей сприяють заняття в спортивних секціях та оздоровчих групах, з якими співпрацює фонд. А найголовніше — духовний розвиток, наповнення етичними цінностями майбутніх громадян України. Благодійний фонд «Рідний Дім» спільно з Українською Православною Церквою відроджує традиції християнських недільних шкіл, в яких діти з давніх часів отримувалидуховну освіту паралельно з освітою в загальноосвітніх школах.
Пріоритети діяльності Здійснення благодійної діяльності, спрямованої на надання матеріальної та фінансової допомоги, а також соціальних послуг дітям з функціональними обмеженнями , дітям із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, дітям, які перебувають в особливо складних і надзвичайних умовах, дітям із неблагополучних родин, талановитим творчим дітям та молоді, обдарованим дітям.
Контакти:
WEB-сайт http://rodnoydom.org.ua/
E-mail
Телефон +38(044) 531—38—21
Факс +38(044) 531—38—29
Адреса офісу 04071, ул. Хорива, 41-б., м Київ, Україна

 

 

 

 

 

Назва Німецька «Кредитна установа для Відбудови»
Короткий опис Головною метою діяльності є посилення конкурентоспроможності приватних малих та середніх підприємств. Кошти спрямовуються виключно на кредитування приватного малого та мікро-підприємництва шляхом надання через уповноважені банки-учасники кредитів для фінансування інвестицій та обігових коштів, згідно із затвердженими процедурами мікрокредитування . Не має на меті одержання прибутку і не розподіляє між своїми засновниками (учасниками) можливий отриманий прибуток.
Пріоритети діяльності Надає допомогу у вигляді фінансування проектів в країнах, що розвиваються та кредитування комунальної інфраструктури, будівництва, енергозбереження.
Контакти:
WEB-сайт http://www.kfw.de
E-mail
Телефон (044)4942356
Факс (044)2533665
Адреса офісу Україна, м. Київ 01021, вул. Інститутська 24/7, офіс 84

 

 

 

 

Назва Швейцарське бюро співробітництва в Україні
Короткий опис Швейцарське бюро співробітництва координує заходи щодо реалізації Програми в рамках діяльності ШАРС і ДСШЕП в Україні, в першу чергу, з представниками державної влади України та іншими організаціями,  а також з виконавцями проектів зі Швейцарії та з іншими донорами. Місія та основні завдання ШБС:Спостереження, моніторинг та звітування щодо реалізації проектів та програм;Аналіз ситуації та розвитку в секторах, де здійснюється співпраця, та аналіз впровадження наскрізних тем;Підтримка програмної діяльності відповідно до Стратегії швейцарського співробітництва з Україною на 2011 – 2014 роки;Ведення стратегічного діалогу з основними партнерськими організаціями уряду України;Активна участь у координації та гармонізації діяльності донорів;Здійснення  репрезентативних заходів та робота з громадськістю;Підтримка проектів, що реалізуються агенціями ШАРС та ДСШЕП;Підтримка національних та міжнародних експертів та візитів офіційних делегацій.
Пріоритети діяльності Розвиток приватного сектору, підтримка бізнесу у вигляді співробітництва і надання гуманітарної допомоги, передачі науково-технологічної інформації та допомоги у вирішенні проблемних питань.
Контакти:
WEB-сайт http://www.swiss-cooperation.admin.ch/ukraine/en/Welcome_to_the_Office/Our_Office
E-mail
Телефон 00380 — 44 238 62 50
Факс 00380 — 44 238 62 51
Адреса офісу Україна, Київ,  01030, 29, вул.. Івана Франка

 

 

 

 

Назва Фонд «Євразія»
Короткий опис Фонд сприяє розвиткові демократії і ринкової економіки в Нових Незалежних Державах колишнього СРСР. Головне завдання Фонду — оперативно і гнучко реагувати на потреби організацій у ННД, надаючі невеликі гранти.
Пріоритети діяльності Пiдтримка мiсцевих iнiцiатив зi сприяння розвитку приватного пiдприємництва, суспiльно-державної полiтики, громадянського суспiльства в Українi через надання грантiв, кредитiв та проекти технiчної допомоги.
Контакти:
WEB-сайт http://www.eurasia.kiev.ua
E-mail eurasia@eurasia.kiev.ua
Телефон (044)2003825, (044)2003826, (044)2003827
Факс (044)203824
Адреса офісу м. Київ, вул. Велика Васильківська 55, 3 поверх

 

 

Назва Міжнародна благодійна організація Інститут розвитку територіальних громад
Короткий опис Є неприбутковою організацією, яка надає безкоштовні послуги з розвитку територій та окремих територіальних громад, наприклад виготовлення проектно-кошторисної документації, спорудження «під ключ» комплексу по сортуванню та утилізації твердих побутових відходів для міста, району області.
Пріоритети діяльності Вирішення пріоритетних проблем громад, сприяння органам самоврядування та громадським організаціям у їхніх намаганнях започаткувати та забезпечити сталий розвиток територій та окремих територіальних громад, включаючи економічний та соціальний розвиток з врахуванням збереження та відновлення довкілля.
Контакти:
WEB-сайт http://www.icdu.kiev.ua
E-mail mail@icdu.kiev.ua
Телефон (044) 2801046
Факс (044) 2801046
Адреса офісу Україна, м. Київ 01010, а/с 67

 

 

Назва Організація з безпеки і співробітництва в Європі
Короткий опис Найбільша у світі регіональна організація, що займається питаннями безпеки
Пріоритети діяльності Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних Сил України
Контакти:
WEB-сайт http://www.osce.org/; http://www.osce.org/uk/ukraine/
E-mail info@osce.org
Телефон 0 44 492 0382
Факс 0 44 492 0383
Адреса офісу Київ, вул. Стрілецька 16

 

 

 

 

 

 

 

Назва ПРООН
Короткий опис Програма розвитку ООН (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку, організацією яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя.
Пріоритети діяльності Підтримка реформ соціального сектора. Прискорення прогресу в досягненні Цілей розвитку тисячоліття в Україні. Зміцнення національної спроможності для ефективної відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД України. Молоді футбольні волонтери: Спорт та волонтерство для ЦРТ. Розбудова спроможності для низьковуглецевого розвитку України. Інтеграція питань захисту довкілля в стратегії місцевого розвитку територій, що постраждали від Чорнобильської катастрофи. Підтримка поліпшення координації та управління міжнародною допомогою (шляхом створення бази даних щодо допомоги для розвитку ‑ БДДР)
Контакти:
WEB-сайт http://www.undp.org.ua
E-mail registry@un.org.ua
Телефон + 380 44 253 9363
Факс + 380 44 253 2607
Адреса офісу Київ, вул. Кловський узвіз, 1

 

 

 

Назва ГЕФ/ПРООН (Глобальний екологічний фонд через Програму розвитку ООН)
Короткий опис Глобальний екологічній фонд  — незалежний міжнародний фінансовий суб’єкт, чия діяльність реалізується через Програму розвитку ООН, Програму охорони навколишнього середовища ООН, і Світовий банк. ГЕФ надає фонди для фінансування додаткових витрат для того, щоб проект став екологічно привабливим.
Пріоритети діяльності Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення
Контакти:
WEB-сайт http://www.undp.org.ua
E-mail registry@un.org.ua
Телефон + 380 44 253 9363
Факс + 380 44 253 2607
Адреса офісу Київ, вул. Кловський узвіз, 1

 

 

 

 

Назва
МАГАТЕ
Короткий опис Міжнародне агентство з атомної енергії — міжнародна організація для розвитку співпраці в області мирного використання атомної енергії.
Пріоритети діяльності Розробка та впровадження національної системи контролю якості шляхом зміцнення знань та компетенції медичних фізиків у відділеннях променевої терапії. Посилення інженерної освіти шляхом імплементації базового комп’ютерного моделюючого комплексу
Контакти:
WEB-сайт http://www.iaea.org/
E-mail
Телефон (+431) 2600-0
Факс (+431) 2600-7
Адреса офісу 1400 Vienna, Austria

 

 

 

Назва Проект Міжнародного бюро праці та Європейського Союзу «Рівність жінок і чоловіків у світі праці»
Короткий опис У рамках Проекту передбачено проведення заходів для підвищення рівня обізнаності, поширення інформації та надання підтримки у розробленні та впровадженні пілотних ініціатив і документів, ухвалених з урахуванням місцевих особливостей. Діяльність Проекту буде націлена на накопичення українськими партнерами отриманого передового досвіду з питань розробки та впровадження ґендерно-чутливої політики.
Пріоритети діяльності Головна мета полягає у зміцненні потенціалу державних органів влади і соціальних партнерів у сприянні ґендерній рівності та розширенню можливостей жінок у світі праці шляхом розробки, впровадження і моніторингу ґендерно-чутливої політики та програм зайнятості.
Контакти:
WEB-сайт http://ilo.org.ua
E-mail
Телефон +38 (044) 289-00-58
Факс +38 (044) 289-61-68
Адреса офісу офіс 1914, 8/10, вул. Еспланадна,01001, м. Київ

 

 

 

Назва Глобальний Фонд для Жінок
Короткий опис Припинення тендерного насильства над жінками. Покращення загального та репродуктивного здоров’я жінок. Сприяння участі жінок у суспільно-політичному житті.
Пріоритети діяльності Фонд грантодавець, що підтримує жіночі правові групи в усьому світі, чия діяльність спрямована на поліпшення становища жінок і дівчаток в області викорінювання насильства над жінками, підвищення доступу до освіти та забезпечення економічної незалежності
Контакти:
WEB-сайт http://www.globalfundforwomen.org/languages/russian/
E-mail
Телефон (415)202-7640
Факс (415)202-8604
Адреса офісу 1375 Sutter Street, Suite 400San Francisco, CA94109, USA

 

 

 

 

 

 

Назва TAIEX (інструмент ЄС технічної допомоги та обміну інформацією)
Короткий опис Для приведения странах ЕИСП партнера ближе к Европейскому Союзу, за счет увеличения экономической интеграции и углубления политического сотрудничества за счет обмена опытом, накопленным во время процесса расширения.
Пріоритети діяльності Забезпечує обмін інформацією та надання короткострокової технічної допомоги з конкретних питань наближення національного законодавства до норм і стандартів ЄС
Контакти:
WEB-сайт http://taiex.cec.eu.in
E-mail Elarg-Taiex@ec.europa.eu
Телефон +32-2-299 11 11
Факс +32-2-296 68 40
Адреса офісу CHAR 3/149BE — 1049 Bruxelles / Брюссель

 

 

 

 

 

Назва Програма ЄС «Молодь в дії (Youth in Action Programme)
Короткий опис Комиссия стимулирует сотрудничество между министерствами, отвечающими за молодежью в государствах-членах и способствует структурированного диалога между политиками и молодых людей и их организаций. Целью является содействие активной гражданской позиции молодых людей, содействие их социальной интеграции в обществе и обеспечить, чтобы молодежное измерение учитывается в другие политики ЕС.
Пріоритети діяльності Є новою програмою ЄС у сфері молодіжної політики, що реалізується упродовж 2007-2013 років із загальним бюджетом 885 млн. євро.Загалом метою зазначеної програми є розширення можливостей для молоді у пізнанні єдиної європейської спільноти та активної участі у її розбудові.
Контакти:
WEB-сайт http://ec.europa.eu/youth/yia/index_en.html
E-mail koen.doens @ ec.europa.eu
Телефон +32 (0) 2 295 84 63
Факс +32 (0) 2 296 42 84
Адреса офісу BERL for Berlaymont and L-56 for Loi 56

 

 

 

 

Назва Програма ЄС «Жан Моне» – Розуміння Європейської Інтеграції
Короткий опис Жана Монне проекты выполняются со строгим соблюдением принципа академической свободой и автономией. запущен в 1989 году, эти проекты находятся в 72 странах на пяти континентах. Между 1990 и 2011, Действие помогла создать 162 Жана Монне центров передового опыта, 875 кафедр Жана Монне и 1,001 Жана Монне модули. Эти проекты объединяют 1,500 профессоров, и достичь аппроксимативно 500,000 студентов каждый год.
Пріоритети діяльності Основними цілями діяльності Жан Моне є:стимулювання навчання, досліджень та аналітичної діяльності у сфері вивчення Європейської інтеграції,підтримка існування відповідного рівня інститутів та асоціацій, що фокусують свою діяльність на питаннях пов’язаних з Європейською інтеграцією, а також на освіті і навчанні з питань Європейської перспективи
Контакти:
WEB-сайт http://ec.europa.eu/education/lifelong-learning-programme/doc88_en.htm
E-mail koen.doens @ ec.europa.eu
Телефон +32 (0) 2 295 84 63
Факс +32 (0) 2 296 42 84
Адреса офісу BERL for Berlaymont and L-56 for Loi 56

 

 

Назва Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000»
Короткий опис Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» – це незалежна неурядова, неприбуткова, неполітична благодійна організація, яка була заснована у Києві у 2001 році. Місія Фонду – робити добро і залучати до цього інших
Пріоритети діяльності Сприяння вдосконаленню системи охорони здоров’я в Україні, інституційний розвиток благодійництва і меценатства як роду діяльності, допомога у вирішенні проблем дитячої безпритульності та бездоглядності
Контакти:
WEB-сайт www.ukraine3000.org.ua
E-mail
Телефон (+380 44) 467-67-80,
Факс (+380 44) 467-67-83
Адреса офісу вул. Боричів Тік, 22-А, м. Київ, 04070, Україна,

 

 

 

 

Назва Mіжнародний благодійний фонд «Центр інновацій та розвитку»
Короткий опис Благодійний фонд, заснований громадськькою організацією «Центр інновацій та розвитку» з метою здійснення благодійної діяльності, спрямованої на підтримку розвитку науки, культури, освіти шляхом розробки і здійснення інноваційних проектів і програм у соціально-економічній, освітній, екологічній, культурній, видавничо-інформаційній і науковій сферах з використанням моделей подібної діяльності зарубіжних країн
Пріоритети діяльності Засновано з метою здійснення благодійної діяльності, спрямованої на здійснення інноваційних проектів і програм у соціально-економічній, медичній, освітній, екологічній, культурній, видавничо-інформаційній і науковій сферах з використанням моделей подібної діяльності зарубіжних країн.
Контакти:
WEB-сайт http://fund.idc.org.ua/
E-mail
Телефон (044) 246 7205, 248 7239,.
Факс 248 7249
Адреса офісу вул. Еспланадна, 28, офіс 7, м.Київ 01023

 

 

 

Назва Програма ЄС «Erasmus Mundus» співпраці та мобільності у сфері вищої освіти
Короткий опис Программа предлагает финансовую поддержку для учреждений и стипендии для физических лиц.
Пріоритети діяльності В рамках цієї програми студенти старших курсів і науковці з України, Молдови та Бєларусі можуть отримувати стипендії від Європейського Союзу для продовження свого навчання або проведення наукових досліджень у країнах ЄС
Контакти:
WEB-сайт http://ec.europa.eu/education/lifelong-learning-programme/doc80_en.htm
E-mail koen.doens @ ec.europa.eu
Телефон +32 (0) 2 295 84 63
Факс +32 (0) 2 296 42 84
Адреса офісу BERL for Berlaymont and L-56 for Loi 56

 

Назва Програма ЄС міжуніверситетської співпраці та обміну студентами і викладачами TEMPUS
Короткий опис Темпус поддерживает модернизацию высшего образования и создает пространство для сотрудничества в странах, окружающих ЕС. Основанная в 1990 году, схема в настоящее время охватывает 27 стран Западных Балкан, Восточной Европы и Центральной Азии, Северной Африке и на Ближнем Востоке.
Пріоритети діяльності Програма покликана сприяти удосконаленню систем вищої освіти в країнах-партнерах за допомогою максимально збалансованого співробітництва з партнерами із країн-членів ЄС.Наступна IV фаза цієї добре відомої та схвально оціненої країнами-партнерами програми передбачена на наступний семирічний період (2007-2013), і її дія поширюється на країни колишнього СРСР, Середземномор’я та Західних Балкан.
Контакти:
WEB-сайт http://ec.europa.eu/education/programmes/tempus/index_en.html
E-mail koen.doens @ ec.europa.eu
Телефон +32 (0) 2 295 84 63
Факс +32 (0) 2 296 42 84
Адреса офісу BERL for Berlaymont and L-56 for Loi 56

 

 

 

Назва Благодійний фонд «Розвиток України»
Короткий опис Благодійний фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» був створений 15 липня 2005 року.
Пріоритети діяльності Фонд здійснює підтримку проектів за напрямками здоров’я нації, сучасна освіта, культурне надбання
Контакти:
WEB-сайт http://www.fdu.org.ua
E-mail
Телефон +38 062 434 45 95
Факс +38 062 343 45 99
Адреса офісу вул. Постишева, 117, 83481, м. Донецьк,

__

 

 

 

Назва Фонд Рокфеллера
Короткий опис Джон Д. Рокфеллер-старший, установленных Фондом Рокфеллера в 1913 году в целях содействия благосостоянию человечества во всем мире.
Пріоритети діяльності Підтримує такі галузі, як мистецтво та культура, навколишнє середовище, охорона здоров’я, світ та безпека
Контакти:
WEB-сайт http://www.rockefellerfoundation.org
E-mail
Телефон (212) 869-8500
Факс (212) 764-3468,
Адреса офісу  New York OfficeThe Rockefeller Foundation420 Fifth AveNew York, NY 10018

 

 

 

 

 

 

Назва Муніципальна програма врядування та сталого розвитку ПРООН
Короткий опис Підготовча фаза Програми була започаткована у квітні 2004 р. для розробки спільного та прозорого механізму локалізації принципів сталого розвитку. У 2005 році Програма увійшла у другу фазу своєї діяльності для демонстрації ефективності громадсько-приватного партнерства з метою вирішення соціальних, економічних та екологічних проблем. Третя фаза Програми “Муніципальне врядування та розширення повноважень громад” триває протягом 2008-2010 рр. Програма зареєстрована Міністерством економіки України.
Пріоритети діяльності Створення відповідних механізмів сталого розвитку і демонстрація дієвості громадсько-приватного партнерства з метою підвищення ефективності управління для вирішення місцевих проблем
Контакти:
WEB-сайт http://msdp.undp.org.ua
E-mail
Телефон (044)2804157, (044)2803007
Факс (044)2803719
Адреса офісу Україна, м. Київ 01010, Інженерний провулок, 4Б, 2-й поверх,

 

 

Назва Міжнародна благодійна організація Інститут розвитку територіальних громад
Короткий опис Міжнародна благодійна організація, що забезпечує сталий розвиток сільських та природохоронних територій України, поєднуючи економічний, соціальний та екологічний підходи.
Пріоритети діяльності Вирішення пріоритетних проблем громад, сприяння органам самоврядування та громадським організаціям у їхніх намаганнях започаткувати та забезпечити сталий розвиток територій та окремих територіальних громад, включаючи економічний та соціальний розвиток з врахуванням збереження та відновлення довкілля.
Контакти:
WEB-сайт http://www.icdu.kiev.ua
E-mail mail@icdu.kiev.ua
Телефон (044) 2801046
Факс (044) 2801046
Адреса офісу Україна, м. Київ 01010, а/с 67,

 

 

 

 

Назва Реґіональний Екологічний Центр країн Центральної та Східної Європи (РЕЦ)
Короткий опис Региональный экологический центр для Центральной и Восточной Европы (РЭЦ) является международной организацией, миссией которой является содействие в решении экологических проблем.
Пріоритети діяльності Співпрацює з Міжнародною благодійною організацією «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ)
Контакти:
WEB-сайт http://www.rec.org
E-mail epac (a) mail.lviv.ua
Телефон 38 (032) 24-33-888
Факс 38 (032) 22-57-682
Адреса офісу м. Львів. вул. Івана Франка, 9, кв. 1

 

 

 

 

Назва Європейський Фонд розвитку українського села
Короткий опис Європейський фонд розвитку українського села, єдиним засновником якого є ВГО «УАК» зареєстрований 28 березня 2006 року.
Пріоритети діяльності Формування соціальної інфраструктури сільських територій, допомога закладам освіти та охорони здоров’я, розвиток підприємництва та підвищення зайнятості сільських жителів на основі ефективного використання природо-ресурсного потенціалу села, підвищення ролі сільських громад у вирішенні проблем соціально-економічного розвитку їх населених пунктів, забезпечення конкурентноздатності сільських територій та повної реалізації їх економічного потенціалу.
Контакти:
WEB-сайт http://www.agroconf.org/content/ievropeyskiy-fond-rozvitku-ukrayinskogo-sela
E-mail ,
Телефон +38/044/287-65-66,
Факс 284-32-38
Адреса офісу вул. Саксаганського 53/80, оф.807, м. Київ, 01033, Україна

 

 

 

Назва Міжнародний благодійний фонд «Фонд Олександра Фельдмана»
Короткий опис У 1997 році Олександр Фельдман заснував Харківський міський благодійний фонд «АВЕК», діяльність якого була спрямована на реалізацію соціальних проектів у м. Харкові та області.
Пріоритети діяльності Робота фонду об’єднана в три великі напрямки — це захист прав дитини, розвиток культури та науки та адресна допомога соціально-незахищеним верствам населення і бюджетним організаціям сфери освіти, охорони здоров’я та науки
Контакти:
WEB-сайт www.feldmanfund.org
E-mail
Телефон 38 057 712 30 92,
Факс +38 057 712 17 53
Адреса офісу Україна, 61052, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 57,