Перший Німецько-Український форум «Біоенергетика. Енергоефективність та Агробізнес»

Про форум    Організатори     Програма   Учасники    Місце проведення    Реєстрація     Контакти форуму

 

Шановні пані та панове!

Ми раді запросити Вас взяти участь у Першому Німецько-Українському форумі «Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес», який пройде 14.10.2014 у м. Харків.

Організаторами цього заходу є Генеральне консульство Німеччини у Донецьку, Почесне консульство Німеччини у Харкові, Харківська обласна державна адміністрація та Харківська міська рада, Регіональний центр міжнародних проектів і програм, а також Східний комітет німецької економіки та Делегація німецької економіки в Україні.

Форум надасть учасникам унікальну можливість отримати актуальну інформацію щодо ринкових тенденцій та сучасних технологій у сфері сільського господарства, біоенергетики та енергоефективності, а також щодо можливостей залучення інвестицій. Представники бізнесу, політики та науки у рамках форуму матимуть можливість поділитись своїм досвідом та налагодити нові контакти.

Тут Ви знайдете попередню програму заходу.

Ми впевнені, що подальший розвиток українського сільського господарства є цікавим як для українських, так і для німецьких підприємств та організацій. Відповідно форум міг би дати нові імпульси для поглиблення німецько-українського співробітництва у вищезазначених сферах.

У рамках цього Першого німецько-українського форуму у Харкові Вам буде надано можливість обговорити низку актуальних питань, познайомитись з презентаціями німецьких компаній, представити власне підприємство та вести ділові перемови.

Щодо участі у форумі, а також у разі виникнення питань Ви можете звернутися до офісу Регіонального центру міжнародних проектів і програм  тел/факс: +38 057 706 15 44, е-мейл:    сайт: intprog.kh.ua/energy-forum

 

Для того, щоб побачити контактну інформацію, натисніть на будь-яку із кнопок, розміщених нижче

TweetFollow @