Міжнародні фонди

Каталог організацій-донорів, що надають міжнародну технічну допомогу


USA_Council_logo

Назва Посольство США в Україні
Короткий опис Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні розпочало свою діяльність 22 січня 1992 року, і зараз у ньому працює приблизно 175 американців і понад 350 українців, представлено понад десяток американських урядових міністерств і відомств.
Пріоритети діяльності Розвиток українського медіа простору  шляхом навчання журналістів  вільно висловлюватися, знати закони. Забезпечення громадських бібліотек вільним доступом до мережі Інтернет. Створення публічних центрів доступу до мережі Інтернет. Збереження історичних пам’ятників культури. Створення міжнародних програм навчання англійської мови в різних країнах та містах.
Контакти:  
WEB-сайт  

http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/

E-mail
Телефон +380 44 521-5000
Факс +38 044 521 5155
Адреса офісу Київ 04112, Україна, вул. Сікорського, 4

UNDP_logo

Назва Агенція ГЕФ, виконавець проекту ПРООН

2011 — 2015

Короткий опис Програма розвитку ООН (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку, організацією яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя.

Ми співпрацюємо з 166 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв’язання глобальних та національних проблем в галузі розвитку. Покращуючи свої власні можливості, вони мають змогу використовувати досвід та знання співробітників ПРООН та широкого кола наших партнерів.

Пріоритети діяльності Допомога з трансформацією ринку на шляху до більш енергоефективних технологій освітлення. Розбудова партнерства між місцевим населенням та місцевою владою з метою спільної праці над розв’язанням екологічних проблем.
Контакти:  
WEB-сайт http://www.undp.org.ua/
E-mail
Телефон +380 44 253 93 63
Факс  
Адреса офісу Україна, м. Київ, 01021, Кловський узвіз, 1

 USAID_logo

Назва Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) USAID

 

Короткий опис Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,7 мільярда доларів.

З 1961 року Агентство США з міжнародного розвитку є провідною установою Уряду Сполучених Штатів Америки з виконання програм міжнародної економічної та гуманітарної допомоги. Штаб-квартира USAID знаходиться у Вашингтоні, округ Колумбія; Агентство також має регіональні Місії у: Центральній та Південній Африці, Азії та на Близькому Сході, Латинській Америці та країнах Карибського басейну, а також у Європі та Євразії.

USAID здійснює свої проекти у тісній співпраці з приватними добровольчими організаціями США, американськими компаніями та іншими державними та міжнародними організаціями.

Пріоритети діяльності Сприяння  відновленню економічного зростання в сільськогосподарському секторі України. Допомога Україні в зниженні рівня залежності від імпорту енергоносіїв. Сприяння ефективному та прозорому виконанню місцевих бюджетів на підтримку соціально-економічного розвитку територіальних громад України. Вдосконалення регуляторної системи та інститутів фінансового ринку, а також підвищення фінансової обізнаності громадян України. Сприяння розвитку громадської активності, надання імпульсу реформам та допомога формуванню стабільного громадського сектору.

Розбудова система безоплатних юридичних послуг та допомоги правозахисним і юридичним організаціям у підвищенні впливу від їхньої діяльності. Зміцнення незалежних медіа в Україні. Проект «Об’єднуємося заради реформ» — зміцнення та підтримка  активних організацій громадянського суспільства в Україні (ОГС) з метою консолідації та посилення демократичних перетворень.

Контакти:  
WEB-сайт http://ukraine.usaid.gov/ua
E-mail  
Телефон +380 44 521-5000
Факс +380 44 521-5245
Адреса офісу Україна, м. Київ 04112 вул. Ігора Сікорського, 4