Навчальні програми

до 30.04.2014

Розпочався набір учасників проекту «Молодіжна стратегія розвитку областей Східної України»

У Харківській області стартував новий проект «Молодіжна стратегія розвитку областей Східної України», що реалізується Фундацією Менеджерських Ініціатив (Республіка Польща) у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області та Регіональним центром міжнародних проектів і програм (Україна). Проект спрямовано на стимулювання розвитку молодіжних парламентів та рад на регіональному рівні.

Конкурсні анкети приймаються до 30 квітня 2014 р. 

Метою нового проекту «Молодіжна стратегія розвитку областей Східної України» є активізація і організаційне зміцнення молодіжних рад при органах місцевого самоврядування. Крім Харківської області, проект реалізовуватиметься на Донеччині та Луганщині. 

Проектом передбачено низку заходів щодо імплементації кращих закордонних практик в діяльність молодіжних рад у Східній Україні. Зокрема, дводенний тренінг із розбудови потенціалу молодіжного парламенту, включаючи ознайомлення із новими формами співпраці із обласними радами, виконавчою владою, бізнесом та громадськістю; навчальні візити кращих учасників тренінгу до Республіки Польща з метою ознайомлення із досвідом та «історіями успіху» подібних організацій. 

Крім того, планом заходів проекту передбачено проведення коучінгу для 20 членів молодіжної ради, її організаційно-методична підтримка у сфері вдосконалення функціонування і збільшення ефективності їх діяльності. 

У рамках проекту також заплановано навчання для громадських організацій і студентських рад Харківської області з ефективної участі та взаємодії із молодіжними радами. Освітня компонента для даної цільової групи передбачає навчання за принципом «бути активним в контексті реальності, що динамічно змінюється». А троє кращих учасників тренінгу зможуть відвідати в ході навчального візиту провідні вищі навчальні заклади та молодіжні громадські організацій Республіки Польща. 

Охочим прийняти участь у проекті необхідно заповнити анкету , що доступна на порталі Регіонального центру міжнародних проектів і програм, та надіслати її на електронну пошту center_international_program@ukr.net із поміткою «молодіжні парламенти». 

Критерії відбору учасників: 

- вік від 20 до 35 років; 

- активна громадська позиція; 

- бажання приймати участь у проекті; 

- громадська діяльність; 

- досвід співпраці з органами місцевого самоврядування та державної влади. 

Для того, щоб отримати детальну інформацію, натисніть одну із кнопок соціальних мереж

TweetFollow @

___________________________________________________

до 21.03.2014

Інформаційна сесія про конкурс ЄС на фінансування проектів сталої енергетики у місах Східного партнерства 

23 січня 2014 відбудеться інформаційна сесія про конкурс на фінансування демонстраційних проектів у галузі сталої енергетики у містах Східного партнерства, що приєдналися до Угоди мерів.

Угода мерів є флагманською ініціативою ЄС, що об’єднує місцеві та регіональні органи влади, які домовилися добровільно зменшити викиди СО2 не менш як на 20% до 2020 р. шляхом підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії на їх територіях. 

24 грудня 2013 р. Європейська Комісія оголосила Конкурс фінансування демонстраційних проектів у галузі сталої енергетики у містах, що приєдналися до Угоди мерів. Загальний бюджет грантової програми складає 12,250,000 євро. Метою даного конкурсу є наданням можливості місцевим органам влади країн Східного партнерства реалізувати пілотні проекти, які включені до Плану дій про розвитку сталої енергетики (Sustainable Energy Action Plans). 

Крайній термін для подачі концептуальних нот (сoncept notes) - 21 березня 2014. Попередньо відібраним кандидатам буде запропоновано представити свої завершені заявки до червня 2014. 

З умовами конкурсу, посібником для аплікантів і необхідними для заявників документами можна ознайомитися тут.

Зацікавлені кандидати матимуть можливість отримати більш детальну інформацію під час інформаційних сесій, пов’язаних з конкурсом заявок, у містах: 

23 січня 2014 року, Київ, Україна (для українських та білоруських потенційних кандидатів); 

- 28 січень 2014 року, Кишинів, Молдова; 

- 30 січень 2014 року, Тбілісі, Грузія; 

- в Баку, Азербайджан (дата уточнюється); 

- в Єревані, Вірменія ((дата уточнюється). 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до: 

Ярослава Бондар 

+32 2 282 18 15 

Дізнатися більше про Угоду мерів можна тут.

Джерело : Delegation Ukraine EU News

____________________________________________________

до 10.02.2014

Триває реєстрація для участі в Karazin HR School

Триває реєстрація для участі в Karazin HR School, слухачі якої матимуть змогу розглянути основні аспекти практичної діяльності у галузі управління персоналом: від складання опису вакансії до формування ефективного бренду роботодавця.

Організатори школи: Центр працевлаштування студентів та випускників університету, факультет психології, Регіональний центр міжнародних проектів і програм.

Серед лекторів проекту — представники провідних компаній України, зокрема GlobalBilgi, JTI Ukraine, Mars Ukraine, NixSolutions, Philip Morris Ukraine, Triol.

Для участі в проекті необхідно до 10 лютого 2014 року заповнити анкету.

Учасники проекту відбиратимуться на конкурсній основі. Перевага буде надаватися студентам п’ятих курсів та випускникам гуманітарних й економічних спеціальностей вищих навчальних закладів Харкова.

Початок занять: 17 лютого 2014 року.

Місце проведення: майдан Свободи, 6, північний корпус університету, Регіональний центр міжнародних проектів і програм, ауд. 680

Заняття проходитимуть у понеділок, середу та п’ятницю з 16:00 до 19:00 (час може змінитися).

____________________________________________________

до 25.01.2014

Семінар для депутатів місцевих рад

Інститут Політичної Освіти оголошує набір учасників семінару, присвяченого гуманітарній політиці на місцевому рівні в рамках проекту «Від загального до конкретного!».

До участі запрошуються: 

- депутати місцевих рад.

Для участі у навчанні необхідно надати: 

- заповнену анкету (додається); 

- резюме (автобіографічні відомості); 

- есе-твір на тему «Проблеми та успіхи діяльності моєї місцевої ради» (близько 600 слів); 

- рекомендація від організації, яка делегує учасника (надається від місцевої ради, партійної чи громадської організації тощо). 

Семінар відбудеться з 30 січня по 1 лютого 2014 року в м. Києві. 

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням та навчальними матеріалами. 

Остання дата надсилання документів: 25 січня 2014 року. 

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів. 

Документи можна надсилати електронною поштою на адресу:  з позначкою GUM. 

Джерело : Інститут Політичної Освіти

Додатки : Анкета

____________________________________________________

до 15.01.2014

Тренінг «Громадський моніторинг і кампанія адвокасі. Основи регуляторної політики»

Запрошуємо вас взяти участь в тренінгу «Громадський моніторинг і кампанія  адвокасі. Основи регуляторноїполітики», який проводиться в межах проекту «Консолідація зусиль громадських організацій МСБ центрально-східного регіону для підтримки розвитку бізнесу та економічного зростання в Україні».

Організатори: об’єднання підприємців Харківської області «Торгова єдність», Харківська обласна профспілка працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг.

Дата та місце проведення: 23 січня 2014 м. Харків, 9.00 -17.00 , регіональній ресурсній центр «Єдність», пл. Конституції 1, Палац праці, 6 під., 6 пов.

Аудиторія: керівники громадських організацій малого та середнього бізнесу центрально-східного регіону  України.

Мета тренінгу – надання учасникам знань та навичок з питань моніторингу дій влади, організація ефективних кампаній адвокаті.

В ході тренінгу будуть освітлені наступні питання:

  • Характерні признаки кампанії адвокаті. Лобіювання як інструмент кампанії адвокасі;
  • Стратегічне та тактичне планування кампаній адвокасі;
  • Інструменти прямого впливу;
  • Роль інформації і комунікації в кампанії адвокасі;
  • Історії успіху кампаній адвокасі в Україні;
  • Основи регуляторної політики.

Тренер: Валентина Стойкова, сертифікований тренер с 10-річним досвідом роботи, директор Фонду підтримки підприємництва м. Ізмаїл

Участь в тренінгу безкоштовна. Учасники забезпечуються кавою-брейком та обідом. Організатори не відшкодовують затрати учасників на трансфер.

Кількість місць обмежено!

Заявку на участь необхідно надіслати до 15 січня 2014 року за адресою: edinstvo@i.ua, або за тел.: ( 057 ) 731-46-92, 0504013585

Координатор: Ірина Таран

Контакти:

  • (057) 731-46-92
  • 0504013585
  • edinstvo@i.ua

____________________________________________________

 до 14.01.2014

Тренінг «Менеджмент громадських організацій»

Запрошуємо вас взяти участь в тренінгу «Менеджмент громадських організацій», який проводиться в межах проекту «Консолідація зусиль громадських організацій МСБ центрально-східного регіону для підтримки розвитку бізнесу та економічного зростання в Україні».

Організатори: об’ єднання підприємців Харківської області «Торгова єдність», Харківська обласна профспілка працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг.

Дата та місце проведення: 22 січня 2014 м. Харків, 9.00 -17.00, регіональній ресурсній центр «Єдність», пл. Конституції 1, Палац праці, 6 під., 6 пов.

Аудиторія: керівники громадських організацій малого та середнього бізнесу центрально-східного регіону України.

Мета тренінгу – надання учасникам знань та навичок з питань управління громадськими організаціями, що працюють в інтересах малого та середнього бізнесу.

В ході тренінгу будуть освітлені наступні питання:
• Основи менеджменту громадських організацій. Управлінський цикл;
• Планування діяльяності, рівні планування. Стратегічне планування розвитку організації;
• Організаційна структура. Оптимізація структури управління;
• Організація інформаційних потоків всередині організації;
• Лідерство;
• Мотивація персоналу;
• Волонтери в організації.

Тренер: Валентина Стойкова, сертифікований тренер с 10-річним досвідом роботи, директор Фонду підтримки підприємництва м. Ізмаїл.

Участь в тренінгу безкоштовна. Учасники забезпечуються кавою-брейком та обідом. Організатори не відшкодовують затрати учасників на трансфер.

Кількість місць обмежено!

Заявку на участь необхідно надіслати до 14 січня 2014 року за адресою: edinstvo@i.ua, або за тел.: (057) 731-46-92, 0504013585
Координатор: Ірина Таран

Контакти:
• (057) 731-46-92
• 0504013585

E-mail: edinstvo@i.ua