Волонтерські програми

 

до 24.01.2014

Шукаємо EVS-волонтера на проект в Словаччині

Шукаємо ініціативну творчу молоду людину до 30 років зі знанням англійської мови та наявним закордонним паспортом і без ксенофобських поглядів для річного EVS-проекту в Словаччині (Spišské Podhradie, Slovak Republic).

Проект «SERVE (Supporting Expertise and Resources in Volunteers Education)» розпочинається 1 березня 2014 року і триватиме до 28 лютого 2015. 

Волонтер працюватиме в громадському центрі, розташованому в середині соціально ізольованих ромських поселень. Цей досвід стане для волонтера незабутнім. Волонтер буде працювати разом з іншими працівниками MГО «People in need», які допоможуть влитися в роботу з батьками, дітьми і цілою спільнотою. Волонтер, крок за кроком, відкриватиме ізольованій від світу ромській громаді, з якою працюватиме, інший світ різноманітних можливостей іншого життя. Приймаюча організація сподівається, що EVS волонтер збагатить роботу і діяльність центру новими ідеями та перспективами. Волонтер зі свого боку матиме можливість відкрити для себе новий світ і нову культуру, як ромську так і словацьку, отримає навички соціальної роботи та в зокрема роботи з соціально незахищеними дітьми та молоддю. 

Волонтер буде залучений до підготовки та реалізації дозвілля та освітніх заходів для ромських дітей та молоді, організації спортивних заходів, шкільної підтримки (школярам з бідних сімей волонтер допомагатиме з домашніми завданнями), викладання англійської мови або іншої іноземної мови, поїздок і кемпінгів влітку тощо. Волонтерів повинен активно брати участь у всіх заходах, де він/вона можуть поділитися накопиченим досвідом та власним поглядами і висунути свої ідеї. 

Приймаюча організація «People in need» — це потужна міжнародна організація, з професійними соціальними працівниками в сфері інтеграції ромської спільноти. Їхні спеціалісти соціальної антропології можуть поділитися з волонтером теоретичними знаннями про ромський народ. 

Більше про приймаючу організацію тут.

Фото на ФБ сторінці Центру.

Робоча мова проекту — англійська. 

Проживання і харчування, міський транспорт — забезпечується 

Дорожні витрати — волонтер відшкодовує 10% 

Якщо ви зацікавлені, будь ласка, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист (обидва англійською мовою) не пізніше 24 січня 2014 на з поміткою “ SERVE EVS ” в назві листа. 

Подробиці за телефоном: 0501449467 або 0982396518 Альона.

Джерело : ГО Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб»